CO2OLING THE EARTH SUMMER SCHOOL II: FOCUS ON BIO-CCU - WEBINAR SERIES

Το Εργαστήριο Ατμοκινητήρων και Λεβήτων (Καθ. Σ. Καρέλλας, Υπ. Διδ. Δ. Μαγκίρη - Σκουλούδη), στο πλαίσιο του ερευνητικού έργου BIOCON-CO2(Ιστότοπος Ερευνητικού Έργου: biocon-co2.eu), σας ενημερώνει ότι το αναβληθέν θερινό σχολείο "CO2OLING THE EARTH SUMMER SCHOOL II: FOCUS ON BIO-CCU" με αντικείμενο τη δέσμευση και αξιοποίηση CO2 θα διεξαχθεί την περίοδο 29/9 - 1/10/2020. Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί ηλεκτρονικά λόγω μέτρων για την αποφυγή διασποράς του COVID-19.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε στην ιστοσελίδα της εκδήλωσης.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν ξανά να δηλώσουν συμμετοχή μέσω της . ηλεκτρονικής πλατφόρμας.

Οι ενδιαφερόμενοι για συμμετοχή στα poster session και knowledge exchange session παρακαλούνται να αποστείλουν τίτλους και abstracts στην Υπ. Διδ. Δ. Μαγκίρη - Σκουλούδη (dmskouloudi@mail.ntua.gr) έως τις 4/9/2020.
Σχετικές πληροφορίες θα βρείτε εδώ.

AttachmentΜέγεθος
BIOCON-CO2 Summer School Webinars Flyer.pdf525.78 KB